Scenografia tematyczna

 

Przygotowując event, dbamy o każdy, najmniejszy szczegół imprezy. Wierzymy, że dobra zabawa i niezapomniane wrażenia jej uczestników pozytywnie wpływają na działalność firmy. Organizując różnorodne imprezy, gwarantujemy planowanie i doradztwo na każdym etapie wydarzenia. Nasze propozycje, w których znajdują się między innymi wieczory tematyczne, bale, bankiety, jubileusze, czy pokazy artystyczne zapewniają odpowiednią scenografię. Nie ważne, czy wybiorą Państwo zabawę w stylu lat 20., Aloha Party czy Wieczór Rajdowy, mają Państwo gwarancję doboru perfekcyjnej scenografii tematycznej.

Zapewniamy kompleksowe zaplecze techniczne. Najlepsze oświetlenie estradowe oraz odpowiednio dobrana scena są ważnymi elementami każdej imprezy. Nasza agencja eventowa to także niezawodna oprawa muzyczna różnego rodzaju wydarzeń. Gwarantujemy idealne nagłośnienie.

Współpracujemy z profesjonalistami w każdej dziedzinie, dlatego chętnie zaproponujemy najlepszego Dj-a, zawodowego muzyka czy gwiazdę estrady. Chcąc umilić każdą zabawę, proponujemy najlepsze dekoracje tematyczne. Dzięki nim każdy uczestnik doskonale poczuje motyw przewodni zabawy.

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować imprezę w niemalże każdym miejscu. Dysponujemy między innymi halami bankietowymi oraz namiotami.

Wiemy, że na świetną zabawę wpływa odpowiednio dobrane menu. W zależności od Państwa potrzeb i upodobań zapewniamy infrastrukturę cateringową.

Wypożyczalnia dekoracji tematycznych

Każda niezapomniana impreza wymaga najlepszej oprawy wizualnej. Odpowiednia scenografia, świetne nagłośnienie i dobór dekoracji tematycznych gwarantują idealną zabawę.

Jeśli organizują Państwo imprezę, na której nie powinno niczego zabraknąć, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poza planowaniem i przeprowadzaniem różnorodnych wydarzeń służbowych zajmujemy się także wypożyczeniem najlepszego sprzętu. W naszej ofercie znajdują się scenografie, nagłośnienie oraz oświetlenie.

Wypożyczalnia dekoracji tematycznych to gwarancja odpowiednich gadżetów, które pomogą uczestnikom zabawy poczuć jej motyw przewodni.
Nasze dekoracje pomogą Państwu przenieść się w świat szalonych lat 80., czy 90., poczuć się jak w kasynie lub na gali rozdania Oscarów, a kolorowe stroje zapewnią niezapomniane Aloha Party.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dostosujemy gadżety do motywów przewodnich każdego wydarzenia.