POKAZY ARTYSTYCZNE

Organizując eventy firmowe, zapewniamy moc atrakcji i wrażeń na najwyższym poziomie. Poza wyborem odpowiedniego miejsca, menu i tematu wydarzenia organizujemy różnorodne atrakcje artystyczne na imprezy.

Pokazy artystyczne – ciekawe, widowiskowe, przyciągające uwagę i niezapomniane – gwarantują każdej imprezie „efekt wow”. Współpracujemy z profesjonalistami z najróżniejszych dziedzin, których talenty dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Występy doświadczonych artystów na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Do najpopularniejszych atrakcji należą pokazy taneczne, pokazy akrobatyczne, pokazy pole dance, pokazy barmańskie i pokazy iluzji, występy muzyczne i kabaretowe, jednak nasza wyobraźnia i kreatywność w tym zakresie sięga naprawdę daleko. Sprostamy każdym wymaganiom w tym zakresie, organizując fascynujący występ na najwyższym poziomie.

Degustacja alkoholi Negroamaro – oferujemy przeprowadzenie interesującej degustacji alkoholi w trakcie trwania eventu. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z historią wybranych alkoholi, ciekawostkami, dowiedzą się jak odpowiednio dobierać właściwy alkohol. Oferujemy degustację: win, piw regionalnych, whisky, a także alkoholi regionalnych (np. japońskie sake).
Degustacja może przebiegać w formie:

  • komentowanej degustacji (forma prelekcji),
  • baru (forma otwarta, uczestnicy mogą w dowolnym czasie korzystać z alkoholi i możliwości pogadanki ze znawcą).

Teach Art Spectacle® – eventowy produkt motywacyjno-rozwojowy stanowiący połączenie specjalnie przygotowanej sztuki teatralnej z power speechem.
Każda sesja składa się z następującej sekwencji:

  • Wstęp (uczestnicy dowiadują się w czym uczestniczą i jak oglądać sesję)
  • Spektakl (specjalnie napisany pod uzyskanie efektu rozwojowo-motywacyjnego)
  • Power Speech (wykonywany przez trenerów biznesowych, z odniesieniem do scen ze spektaklu)
  • materiał rozwojowy dla każdego uczestnika (chcemy przedłużyć oddziaływanie motywacyjne, dlatego każdy otrzyma kod do pobrania audiobooka “Motivazione”, który pomaga odkryć własny motyw wewnętrzny).

Polecamy następujące sesje:
1. Nieboski Fakap
2. Strefa (dys)komfortu

Kolina Violin Show – energiczny i niepowtarzalny koncert muzyki współczesnej oraz klasycznej na skrzypcach. Utalentowana Kolina wykonuje utwory szyte na miarę danego eventu. Połączenie wyjątkowych kompozycji muzycznych i magii skrzypiec
elektrycznych pozwala wykreować magiczną atmosferę każdego
wydarzenia, która pozostaje w pamięci uczestników.

Trio gitarowe Guitar Brothers – Zespół tworzą bracia Piotr Kudełka, Jan Kudełka i Jakub Kudełka.
Wykonują własne energetyczne aranżacje muzyki z całego świata.
Każdy z muzyków wnosi do grupy swój własny styl, który składa się na niepowtarzalne brzmienie. Mamy więc połączenie rocka, jazzu, muzyki poważnej i improwizowanej! Członkowie zespołu to laureaci konkursów gitarowych i uczestnicy wielu festiwali muzycznych na całym świecie.

Rewia Tancerze.pl – taneczny program tematyczny na całą imprezę w wykonaniu par i doświadczonej ekipy Tancerze.pl. To cała noc atrakcji, pokazów, konkursów oraz warsztatów tanecznych prowadzona w wybranym stylu. Nasze gotowe programy to: Lata ’20 i Great Gatsby, Italiano – Bella Ciao, Disco, Latino, Hawajska noc, Western – country USA, Moulin Rouge i Francja, Viva Espańa – z pokazem i nauką flamenco. Dostępny też program „Dookoła Świata”. Tancerze.pl to nie tylko profesjonalny pokaz tańca na najwyższym poziomie – to także doświadczeni i uśmiechnięci animatorzy zabawy. Grupa prowadzi wydarzania w składzie od 2 do 30 artystów i animatorów.

Pokazy taneczne PERFECT SHOW – oferujemy pokazy w wykonaniu solistów, duetów, grup tanecznych w różnorodnych stylach tanecznych,m.in. Latin Show, Can Can, Samba Brazylijska, Led Light Show (skrzydła, sześciany, parasole), Lata 20′, Tango/Pasodoble, Bollywood, Broadway Jazz, Pokazy filmowe (Dirty Dancing, James Bond, Piraci z Karaibów, Desperado itp.), Christamas Show, Halloween Show itp. W ofercie mamy również show taneczno-wokalne,czy taneczno-akrobatyczne. Prowadzimy również animacje i konkursy taneczne oraz naukę tańca podczas eventów. Gwarantujemy wspaniałe show i świetną wspólną zabawę taneczną.

Tap Bros – wielokrotnie nagradzany duet stepujący. Tap Bros oferują Państwu niezapomniane show, szyte na miarę jak ich buty. Do potrzeb klienta dostosujemy cały występ, zarówno klimat, muzykę jak i liczbę artystów.
– Występ w klimacie Gatsby’ego, funk czy nowoczesność
– Występ duetu, solowy czy trio.
– Pokazy choreografii, improwizacji, stworzone na potrzeby klienta.
– Animacja publiczności.

POKAZ LIVE COOKING Kulinarne Gotowanie Łukasza Konik – to nie tylko spektakularne  gotowania na żywo, to gra smaków, zapachów i słów, która doskonale integruje gości i dostarcza im mnóstwa emocji. Wystąpienie Łukasza Konik jest idealnym sposobem na uatrakcyjnienie każdego przyjęcia, spotkania, eventu czy pikniku. To pomysł na niepowtarzalne i inspirujące przyjęcie, które przenosi gości w niezwykłą podróż kulinarną.

MultiVisual – Kamil Dziliński, Michał Szałucho oraz Tomasz Piotrowski – zespół, który w swoich
pokazach łączy sztukę cyrku współczesnego, iluzji oraz manipulacji z użyciem nowoczesnych rekwizytów
multimedialnych! W trakcie pokazów wykorzystywane są min. urządzenia potrafiące wyświetlać w
powietrzu dowolne grafiki, napisy czy sekwencje kolorów.

Laserowy pokaz przestrzenny Laser Sync – wykonywany za pomocą profesjonalnych kolorowych projektorów laserowych w plenerze i we wnętrzach. Pokaz może być komponowany samodzielnie przez Klienta z bazy podkładów muzycznych opracowanych pod pokazy laserowe. Listę podkładów muzycznych do wyboru przesyłamy po wstępnym określeniu zakresu, tj. ilości laserów do pokazu (zależnie od ilości widzów proponujemy od 4 do 14 projektorów laserowych). Ponadto, grafika laserowa (logotypy, grafiki, teksty) emitowana laserem w formie animowanej pętli graficznej, oraz oprawa efektowna pokazów w postaci bezpiecznych wyrzutni iskier oraz pionowych wyrzutni dymu.

Pokaz Freestyle Football Dawid Ziomal – pokaz freestyle football stanowi wyjątkową formę rozrywki na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych i wydarzeniach sportowych, sprawiając że pozostają w pamięci na długi czas. Oferta obejmuje wyjątkowe show, w którym świat piłki nożnej łączy się z efektownymi elementami akrobatyki i tańca. Widowisko w postaci spektakularnych trików z piłką z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów – zarówno grono dorosłych, jak i dzieci.

Malowanie piaskiem.com – historią malowaną piaskiem, potrafimy zilustrować każdą tematykę. Dopasowujemy jej przebieg idealnie pod wymagania klienta.
Specjalizujemy się wyłącznie w scenariuszach na zamówienie. Pokaz trwa 15-30 minut.
Piasek ma estymę elegancji i klasyki, zatem idealny jest na bankiety, gale i jubileusze.
Przesyłacie Państwo materiały (opisy, zdjęcia, logotypy) i na ich bazie przygotowujemy dla Państwa scenariusz.

ICE SHOW POKAZY RZEŹBIENIA W LODZIE – autorski pokaz rzeźbienia w lodzie na żywo, spektakularne widowisko trwając od 15 do 20 minut. Pokaz zawsze odbywa się przy porywającej oprawie muzyczno-świetlnej, ewentualnie z wykorzystaniem dymu scenicznego oraz efektów pirotechniki scenicznej

Atrakcje firmowe

Wierzymy, że gwarancją udanej zabawy są pokazy rozrywkowe, które umilą każdy wieczór. Ogromna ilość talentów, które Państwu prezentujemy to efekt niesamowitych zdolności i ciężkiej pracy poszczególnych wykonawców.

Zapewniamy, że w naszym katalogu atrakcji artystycznych na imprezy, każdy znajdzie najlepszy dla siebie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale nawiązujemy współpracę z nowymi, zdolnymi ludźmi, którzy chętnie wystąpią na każdej imprezie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Długoletnie doświadczenie i profesjonalny zespół pozwoliły nam na zorganizowanie wielu ciekawych eventów i pokazów artystycznych. Mamy nadzieję, że wkrótce zaplanujemy i przygotujemy dla Państwa niezapomnianą imprezę.