Impreza tematyczna w stylu PRL

Zajmujemy się organizacją różnorodnych imprez tematycznych. Proponujemy między innymi przyjęcia z okazji urodzin, imienin, rocznic czy eventy firmowe. Poza standardowymi motywami przewodnimi, takimi jak: dziki zachód, lata 90., sugerujemy niezwykłą imprezę PRL.

Powrót do zakupów w pewexech, pustych półek sklepowych i kilometrowych kolejek ożywi ciekawe wspomnienia. Czasy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej każdemu kojarzą się z czymś innym. Powodują uśmiech na twarzach i ponowną organizację szalonych, nieprzespanych nocy. Impreza tematyczna PRL, którą dla Państwa zaplanujemy, to odpowiednio dobrana scenografia, oświetlenie i oprawa muzyczna. Współpracujemy z niezawodnymi specjalistami, dla których tworzenie imprez tematycznych to praca i pasja. Doświadczony zespół oraz niezliczona liczba gadżetów i dekoracji, którą oferujemy, przeniesie Państwa w czasy PRL-u.

Impreza tematyczna PRL

Szklanki musztardówki, aluminiowe sztućce na łańcuszkach, kartki na żywność, ceraty na stołach, propagandowe plakaty to tylko niektóre z naszych propozycji, które indywidualnie dopasujemy do każdego Klienta. Zabawa tematyczna w stylu PRL to również różnego rodzaju gry i konkursy. Stroje, które symbolizują PRL, pozwolą na powrót do minionej epoki. Towarzysze i Towarzyszki, obecni na imprezie, nigdy jej nie zapomną. Organizowane przez nas eventy to gwarancja cudownych wspomnień.

Jeśli chcą Państwo zaplanować imprezę, przywołującą wspomnienia z szalonych i absurdalnych czasów PRL, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Powrót