Impreza tematyczna w stylu lat 80. 90. – NEONOWY HIT

Powodów do świętowania jest wiele. Organizujemy różnorodne imprezy i przyjęcia z wielu okazji. Urodziny, imieniny, rocznice, czy eventy firmowe to czas świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Ogromną popularnością cieszą się wydarzenia tematyczne, które pozwalają zapomnieć o codzienności. Chętnie przenosimy się do innej epoki czy świata filmu lub rozrywki. Wśród wielu naszych propozycji znajduje się impreza w stylu lat 80./90. Nieodłącznym elementem zabawy powinny być odpowiednio dobrane stroje. Nawiązanie do epoki kojarzącej się z dzwonami, koszulami w kratę, ogrodniczkami czy butami na koturnie pozwoli stworzyć właściwe stylizacje. Plastikowa biżuteria i nietypowe fryzury dopełnią look rodem z lat 90.
Ogromną popularnością cieszą się eventy, które pozwalają uczestnikom przenieść się do dawnych lat.

Organizacja imprezy w stylu lat 80. i 90. to odpowiednio dobrane miejsce, dopasowane do potrzeb Klienta. Disco klimat zapewni nieograniczoną liczbę tańców i śpiewów. O najlepsze prowadzenie imprezy chętnie zadba nasz doświadczony konferansjer.

Ponadto dobierzemy scenografię, nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Świetne wrażenia zapewnią konkursy i zabawy rodem z lat 80./90. Mogą Państwo wybierać z różnorodnych ozdób, dekoracji i gadżetów tematycznych, które przeniosą uczestników do minionej epoki. Szklanki na metalowych podstawkach, kryształowe miseczki, małe szklane butelki, kolorowe peruki, świecące napisy i plakaty to tylko nieliczne z naszych propozycji.

Impreza tematyczna w stylu lat 80

Impreza tematyczna w stylu lat 80

Don’t stop the music! Niech porwą Was gorące hity z lat 80. i 90. Modern Talking, Santana, Savage, Stevie Wonder, Limahl, Queen, Europe… i inne nieprzemijające nuty. To w ich rytmie spędzimy ten wieczór.

Jeśli chcą Państwo zorganizować imprezę tematyczną w stylu lat 80. i 90., zapraszamy do kontaktu. Indywidualnie dobierzemy najlepsze miejsce i atrakcje wieczoru. Nasz doświadczony zespół zadba o to, aby każdy gość wyszedł z zabawy uśmiechnięty i zadowolony. Gwarantujemy moc niezapomnianych atrakcji i wydarzenie na najwyższym poziomie.

NA „IMPREZOWEJ TACY” OTRZYMUJESZ:

  • Neonowe pałeczki swietlne
  • Pokaz tańca w stylu lat 80. i 90.
  • Profesjonalną aranżację scenograficzną
  • Dekoracje, gadżety, rekwizyty
  • Prowadzenie imprezy przez konferansjera
  • Zabawę muzyczną z DJ-em
  • Koordynatora projektu
  • Realizację programu rozrywkowo-konkursowego opartego na scenariuszu
  • Kompleksową oprawę akustyczno-oświetleniową
  • Realizację zaplanowanych atrakcji artystycznych

Powrót